15 marca 2016

Cennik tekstów

 

Każdy copywriter cennik opiera na pewnych przesłankach i motywach. Każdy też wie, że jego cennik jest bardzo elastyczny. Podlega negocjacjom. Stanowi jedynie punkt wyjścia do dyskusji i faktycznej wyceny.

W sytuacjach indywidualnych ceny mogą podlegać negocjacjom. Niezależnie od wybranego typu, wszystkie teksty przygotowuję z najwyższą starannością. W razie problemów lub niejasności, zapraszam do kontaktu, wspólnie wybierzemy najlepszy typ i rodzaj tekstów do opracowania.

Opisy produktów

  • opisy produktów zwykłe 15zł/1000zzs*

Jest to opis wykonywany na bazie zdjęć i kilku informacji. Stosowany jest język korzyści, opis jest emocjonalny i przemawiający. Opis nie wymaga przygotowań branżowych (np. meble, proste sprzęty kuchenne)

  • opisy produktów specjalistyczne 20zł/1000zzs

Wymagają wiedzy branżowej (np. urządzenia budowlane, czyszczące, sprzęty medyczne, produkty bankowe, finansowe, elektroniczne). Również wykonywane są przy zastosowaniu języka korzyści.

  • opisy produktów perswazyjne 25zł/1000zzs

Stosowane w sklepach internetowych i aukcjach. Przemawiające, działające na wyobraźnię.To już nie jest tylko język korzyści, ale „wezwanie do działania”.

————–

Teksty

  • artykuły tematyczne 20zł/1000zzs

Są to teksty merytoryczne, wymagające researchu. Opierają się na rzetelnej wiedzy i podstawach. Nie są to teksty bazujące na wiedzy potocznej. Każdy artykuł tematyczny jest starannie przygotowywany i opracowywany

  • artykuły na blogi od 25zł/1000zzs

Artykuły na blogi to teksty merytoryczne, przygotowane w oparciu o różnorodne materiały i źródła. Teksty profesjonalne. Uwzględniają zasady seo (słowa kluczowe w treści, ilość nagłówków, długość tekstu itp). Są poprawnie zredagowane i sformułowane.

  • teksty specjalistyczne 50zł/1000zzs

Teksty eksperckie. Wymagające wiedzy na poziomie znacznie wyższym niż podstawowy. Oparte na rzetelnym i starannym researchu, gruntownej weryfikacji źródeł i precyzyjnym przygotowaniu. Teksty, z których można czerpać wiedzę.

  • teksty na strony www od 25zł/1000zzs (zależnie od charakteru tekstu – do uzgodnienia indywidualnie)

Teksty na stronę klienta. Przygotowanie oferty firmy, jej opis, prezentacja, strona “o mnie”. Teksty zgodne nie tylko z SEO, ale przede wszystkim marketingowe i sprzedażowe, które mają za zadanie działać na wyobraźnię klienta.

—–

Blogi

  • opieka nad Twoim blogiem od 200zł miesięcznie do uzgodnienia (zależnie od ilości weryfikowanych tekstów, ich długości i częstotliwości pracy)

Ty piszesz, przelewasz swoje myśli, serce i pasje na klawiaturę, a ja pomagam w ich pozycjonowaniu. Ty ustalasz tematy, piszesz o tym co Tobie jest bliskie, co czujesz, ja układam to w ramy SEO. W ramach opieki i pomocy przy blogu, pomagam w dobieraniu słów kluczowych, formatowaniu tekstu i podpisywaniu zdjęć, tak by wszystko było przyjazne wyszukiwarkom. Jednocześnie monitoruję zmiany zachodzące w pozycjonowaniu i podpowiadam posunięcia, które będą odpowiadały tym zmianom.

—–

Social Media

  • Opieka nad Twoim FP na Facebook od 250zł miesięcznie (cena do uzgodnienia, zależnie od ilości postów, ilości grafik, wielkości fp i częstotliwości pracy)

Kompleksowa i profesjonalna obsługa FP. Tworzenie grafik, przygotowywanie notatek, wydarzeń, postów, zapraszanie fanów, zwiększanie zasięgów, aktywizacja fanów.

*zzs oznacza „znaków ze spacjami” znormalizowana forma rozliczeń ułatwiająca komunikację i porozumienie

%d bloggers like this: